X-Frame-Options: SAMEORIGIN Biblioteka | Andrychów

Biblioteka

Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie powstała w roku 1948 i funkcjonowała jako samodzielna placówka kultury do 1992 r. W tym roku bowiem została włączona w struktury Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie i stanowiła jego placówkę do 2008 r. Biblioteka służy rozwojowi i zabezpieczaniu potrzeb czytelniczych społeczeństwa oraz upowszechnieniu i rozwojowi kultury w Gminie Andrychów. MBP składa się z Biblioteki w Andrychowie (ul. Krakowska 74) oraz 6 Filii w sołectwach Gminy.

KATALOG ON-LINE

Katalog on-line odzwierciedla stan księgozbioru biblioteki, który można przeszukiwać z każdego komputera, który posiada dostęp do internetu. Zbiory Fili Biblioteki są w trakcie wprowadzania. Prosimy o sprawdzenie osobiste lub telefoniczne status dostępności zbiorów znajdujących się w  filiach.
Z katalogu może korzystać każdy.

Wejście do katalogu

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij