X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zasób Legimi | Andrychów

Zasób Legimi

LEGIMI – instrukcja obsługi

 1.  W celu korzystania z oferty e-booków Czytelnik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie, posiadający konto w bibliotece zgłasza
  się po odbiór kodu dostępu w Czytelni. Otrzymany kod musi aktywować na stronie: www.legimi.pl/rajska Jeśli jest już użytkownikiem Legimi (posiada konto czytelnicze) wystarczy, że zaloguje się na powyższej stronie i wpisze swój kod dostępu. Jeśli dotąd nie korzystał z usług Legimi musi najpierw założyć konto. Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został pobrany.
 2. Po założeniu konta na stronie legimi.pl/rajska Czytelnik pobiera darmową aplikację w systemie Android lub IOS ze sklepu Google Play, App Store, Windows Phone Store, które pozwolą na czytanie e-booków. Czytelnik może zainstalować aplikację na dwóch urządzeniach spośród następujących: tablet, komputer, smartphone, e-czytnik.
 3. Czytelnik może korzystać z usługi przez 30 dni (np. od 10 listopada do10 grudnia) od momentu wprowadzenia na swoim koncie kodu dostępu. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 10 listopada musi zostać aktywowany do 30 listopada), kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece.
 4. Pierwsza pula kodów ważna jest od 02.11.2016 do 30.11.2016, kolejna pula kodów ważna jest od 01.12.2016 do 31.12.2016 itd.
 5. Usługa Legimi pozwala na JEDNOCZESNE czytanie e-booków przez maksymalnie 1000 czytelników.
 6. Czytelnicy, którzy pobrali pierwszy kod z MBP w Andrychowie, mogą otrzymać kolejny kod. W tym celu powinni zgłosić się w Czytelni
 7. Czytelnicy mogą korzystać z usługi  Legimi aż do osiągnięcia limitu stron w ramach zakupionego przez bibliotekę pakietu (w tym przypadku jest to 1.375.000 stron) lub (kiedy limit stron nie zostanie osiągnięty) do dnia zakończenia świadczenia usługi przez Legimi (w tym przypadku do 31.10.2017 czyli ostatniego dnia ważności kodów wydanych przez bibliotekę w październiku).
 8. W ewentualnych sprawach technicznych Czytelnik Biblioteki proszony jest o kontakt  z działem technicznym Legimi pod adresem e-mail: support@legimi.com.
 9. W sprawach związanych z dystrybucją kodów Czytelnik Biblioteki proszony jest  o kontakt z Czytelnią

Wejście do Legimi

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij