X-Frame-Options: SAMEORIGIN „Dziecięcym Burmistrzem Andrychowa została….” | Andrychów

„Dziecięcym Burmistrzem Andrychowa została….”

28 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na Małego Burmistrza pt.”Andrychów – moja mała zielona Ojczyzna”.

Celem konkursu było wybranie finalisty, który w dniu 2 czerwca 2019 roku obejmie stanowisko Dziecięcego Burmistrza w ramach obchodów Dnia Dziecka –  Bajkolandia.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych Gminy Andrychów.

Zgodnie z regulaminem na konkurs wpłynęły prace, które składały się z dwóch części: obrazu w formacie A3, przedstawiającego ulubionego zielone miejsce w gminie Andrychów, wykonanego z materiałów recyklingowych oraz krótkiego opowiadania o tematyce ekologicznej.

Jury w składzie:

  1. Wiceburmistrz Andrychowa – Wojciech Polak
  2. Dyrektor Biura Burmistrza Andrychowa – Agnieszka Gierszewska
  3. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie – Sylwia Błasiak
  4. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu Kultury i Turystyki – Marcin Putyra
  5. Plastyk i malarz – Aneta Lachendro

 

kierując się następującymi kryteriami:

– samodzielność wykonania prac plastycznych i literackich,

– zgodność prac konkursowych z tematem przewodnim konkursu,

– walory artystyczne pracy plastycznej,

– walory literackie oraz nawiązani do ekologii w opowiadaniu.

 

postanowiło przyznać nagrody:

 

I Nagrodę i stanowisko „Dziecięcego Burmistrza miasta Andrychowa” –

 dla Darii Smazy – uczennicy kl. Va z Publicznej Szkoły Podstawowej z Brzezinki                                 

dwie II nagrody i stanowiskauj „Dziecięcego wiceburmistrza miasta Andrychowa”

dla – Natalii Mieszczak uczennicy kl. IV ze Szkoły Podstawowej nr 4

dla – Dominiki Magiery uczennicy kl. IV z Publicznej Szkoły Podstawowej z Brzezinki

 

oraz  21 równorzędnych wyróżnień  :

  1. Gabriela Kasperek
  2. Sandra Bury
  3. Paulina Grygny
  4. Miłosz Rokowski
  5. Zuzanna Rożek
  6. Ilona Rokowska
  7. Karolina Kapela
  8. Maja Magiera
  9. Milena Wojewodzic
  10. Magdalena Kożuch
  11. Aleksandra Rusinek
  12. Natalia Guzdek
  13. Łucja Porębska
  14. Julia Ząbek
  15. Maria Kowalczyk
  16. Kalina Kmieciak
  17. Alicja Wcisło
  18. Hanna Stawowy
  19. Nikola Gruszczyk
  20. Julia Górkiewicz
  21. Oliwia Nikliborc

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij