X-Frame-Options: SAMEORIGIN Poranki literackie | Andrychów

Poranki literackie

W naszej bibliotece odbywa się cykl spotkań z dziećmi z andrychowskich przedszkoli pod hasłem „Poranki literackie”. Podczas marcowych spotkań przedszkolaki z Przedszkola Nr 3 słuchały historii o Żabku i Ropuchu autorstwa Arnolda Lobela, związanych z nadchodzącą wiosną. Rozpoznawały wiosenne kwiaty i odgadywały jakie ptaki wracają na wiosnę do Polski. Na koniec wykonały własne bociany, które zwiastują powrót ciepłej aury.

Poranne spotkania trwają. W kwietniu odwiedziły nas trzy grupy przedszkolaków z „Małego Bystrzaka” oraz grupa dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Bł. E. Bojanowskiego.  Uczestnicy spotkania słuchali opowieści o mały szpaku Kajtku, który nie umiał fruwać, ale za to był wielkim miłośnikiem książek. Podczas zajęć powstały Ogrody Małych Bystrzaków, pełne słonecznych żonkili, krokusów i sasanek, a nad nimi pojawiło się stado kolorowych motyli z filcu i papieru. Przedszkolaki dowiedziały się również o tym jak się zapisać do biblioteki, o zasadach wypożyczania i dostępnych zbiorach bibliotecznych. Najwięcej radości przyniósł czas na samodzielne przeglądanie ulubionych książek.

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij