X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nadchodzące wydarzenia | Górski Runmageddon na Kocierzu (gm.Andrychów) | Andrychów
Wczytuje Wydarzenia

Górski Runmageddon na Kocierzu (gm.Andrychów)

Ekstremalna rozrywka, czyli Górski Runmageddon na Kocierzu (gm.Andrychów)

Już jesienią tego roku malowniczy Beskid Mały stanie się centrum ekstremalnej rozrywki. W dniach 20-21 października tuż przy Kocierz Hotel&Spa odbędzie się popularny bieg z przeszko-dami Runmageddon. Będzie to dwudniowe wydarzenie dla dorosłych i dzieci, którzy lubią niecodzienne, sportowe wyzwania.

-Jeśli ktoś szuka ekstremalnych i górskich wyzwań to Runmageddon na Kocierzu będzie dla nich idealnym połączeniem. Planując nowe lokalizacje zawsze szukamy ciekawych miejsc, gdzie nasz bieg może być jeszcze bardziej ekstremalny i pełen niespodzianek. Cieszymy się, że zarówno Gmina Andrychów, jak i Kocierz Hotel&Spa razem z nami podjęli się tego sportowego wyzwania i umożliwili nam organizacje eventu na pięknym, malowniczym terenie Beskidu Małego. – mówi prezes Runmageddonu Jaro Bieniecki.

– Wraz z gminą Andrychów wspólnie podjęliśmy decyzję o organizacji Runmageddonu. Nie dość, że sami jesteśmy związani z tą imprezą, bo braliśmy już udział w kilku drużynowych startach, to stwierdziliśmy, że nasz krajobraz idealnie wpasowuje się w klimat całej imprezy. Dużo zieleni, beskidzkie przewyższenia i czyste powietrze bez smogu. Wiemy na 100%, że nie ma lepszego miejsca na zmierzenie się z ostatnim Hardcorem niż tereny Kocierz Hotel&SPA.- mówi Elżbieta Lotek, specjalista ds. Marketingu Kocierz Hotel&Spa.

W malowniczej scenerii Przełęczy Kocierskiej zaplanowane będą trasy 4 formuł Runmageddonu. Pierwsza z nich, Intro, 3 kilometrowy dystans z ponad 15 przeszkodami, dedykowana jest dla osób, które mają ochotę pierwszy raz poznać smak ekstremalnej zabawy. Mogą w niej wziąć udział osoby dorosłe oraz młodzież po 16 roku życia, ale tylko za osobistą zgodą opiekuna prawnego. Druga formuła Rekrut jest dobrą okazją do poznania aż 30 przeszkód Runmageddonu i do przebiegnięcia 6 kilometrów. Najdłuższy bieg tej edycji Hardcore ( 21 kilometrów i ponad 70 przeszkód) będzie ostatnią w tym roku szansą na pokonanie najbardziej ekstremalnego półmaratonu w Europie oraz na zdobycie tytuł Weterana Runmageddonu. Dzieci w wieku 4-11 lat wystartować będą mogły w formule KIDS, w której zmierzą się z 10 przeszkodami i jednokilometrową trasą.

Do udziału w Runmageddonie zapisywać się można przez stronę www.runmageddon.pl. W lipcu ceny wahają się od 39zł za Runmageddon Kids, 109 zł za Intro, przez 149 za Rekruta po 229 za Hardcore’a więc warto decydować się jak najszybciej na start w ekstremalnym, górskim wyzwaniu.

 

Zapisz się na RUNMAGEDDON

 

 

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij