X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nadchodzące wydarzenia | ANDRYCHOWSKI WAGABUNDA – Jak mały FIAT podbił Afrykę | Andrychów
Wczytuje Wydarzenia

ANDRYCHOWSKI WAGABUNDA – Jak mały FIAT podbił Afrykę

8 czerwca o godz. 18.00 Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu Andrychowski Wagabudna. Gościem czerwcowego wydarzenia PoDrodze Afryka – Jak Mały Fiat podbił Afrykę będzie Arkady Paweł Fiedler, który opowie o swojej 3,5 miesięcznej podróży „Maluchem” z Egiptu do RPA.

Wnuk pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera, podróżnik i jego samochód pokonali 16200 km, odwiedzili 11 krajów, walczyli między innymi z upałem w Sudanie, błotem w Ugandzie, kurzem i afrykańską „tarką” w Tanzanii ale ponad wszystko po drodze poznali niezwykłą przyrodę i fascynujących ludzi.

Arkady Paweł Fiedler – pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf. Organizator wypraw samochodowych do Namibii, Botswany i Zambii. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij