X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nadchodzące wydarzenia | Koncert ANNY MYSŁAJEK | Andrychów
Wczytuje Wydarzenia

Koncert ANNY MYSŁAJEK

Anna Mysłajek – nieprzeciętna osobowość sceniczna, wokalistka i autorka tekstów. Brała udział w andrychowskim Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Poetyckiej PIOSTUR GOROL SONG, gdzie została zauważona i nominowana do udziału w Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Dwa razy miała zaszczyt wystąpić na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, do udziału w którym zapraszani byli wyłącznie laureaci innych festiwali z całego kraju. Przełomem okazał się rok 2009, kiedy to po zdobyciu I nagrody na PIOSTURZE postanowiła wraz z dwoma muzykami (Wojtkiem Zaborowskim i Wojtkiem Kurkiem) założyć zespół – Anna Mysłajek & Oshalala. Rok później zespół zmienił nazwę na Mono Liza i wydał EP „Karuzela”.
Przełom 2011 i 2012 roku to kolejny zwrot w karierze Ani, która została zaproszona do bielskiej formacji Buenos Agres. Muzyczna „sielanka” – koncerty, rozjazdy, festiwale, występ w programie Must Be The Music trwał do 2015 r., kiedy zespół wydał płytę „Tam gdzie nie ma echa”, po czym zakończył działalność. 2017 rok to kolejny przełom: dziesięć koncertów, m.in.: Dzień Białej Flagi – zlot fanów Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu, wygranie VI Podbeskidzkiego Przeglądu Muzycznego, pierwszy zagraniczny koncert w Czechach czy Krakowskie Synestezje w Klubie Studio. Przez ten czas skład zespołu ukształtował się następująco: Anna Mysłajek – słowa, śpiew; Sebastian Adamczewski – gitara, wokal; Robert Okręglicki – bas; Łukasz Nowok – instrumenty klawiszowe; Andrzej Obuchowski – perkusja.
Obecny projekt Anny Mysłajek to mieszanka pop rocka, funku, soulu i jazzu, będąca wynikiem spontanicznej współpracy twórczej członków zespołu.
Ceny biletów: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu).
Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel. 33 8753105, 512 442 918.
Bilety online: www.kultura.andrychow.eu

 

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij