X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nadchodzące wydarzenia | Noc Muzeów | Andrychów
Wczytuje Wydarzenia

Noc Muzeów

Już 19 maja br. w godzinach od 18.00 do 24.00 zapraszamy na kolejną już Noc Muzeów. W tym roku chcemy wspólnie z Wami  świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W klimat wydarzeń sprzed stu lat wprowadzą rekonstruktorzy jednostek wojskowych, które walczyły w czasie I wojny światowej, prezentując rynsztunek i uzbrojenie z epoki. Dopełnieniem tego będą stojące na ul. Kościelnej samochody z początku minionego wieku. Miłośnicy fotografii będą mogli skorzystać z fotobudki i zrobić sobie zdjęcie w monidle. Z kolei zwiedzaniu stałej wystawy „Wadowice – miasto, w którym wszystko się zaczęło” towarzyszyć będzie gra miejska i „escape room”, osadzone w realiach 1918 r.

Na każdego, kto przyjdzie z biało-czerwonym akcentem będzie czekać niespodzianka, którą sponsoruje kawiarnia Galeria Cafe (ul. Kościelna 4).

Wstęp wolny!

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

Nasze muzeum jak co roku podjęło się koordynowania Wadowickiej Nocy Muzeów, w której udział zgłosiły placówki muzealnicze z terenu powiatu wadowickiego.

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij