X-Frame-Options: SAMEORIGIN mamy czas! | Andrychów

mamy czas!

Wystartowaliśmy z wa-akcjami!

Projekt, do którego serdecznie zapraszamy nie tylko mieszkańców Inwałdu, lecz także okolicznych miejscowości, to bullet journal — popularna obecnie forma dziennika, pamiętnika, porządkowania wspomnień z wykorzystaniem rozmaitych metod plastycznych. Warsztaty organizujemy wokół tematu planowania czasu i zarządzania nim efektywnie, a więc poznawania technik łączenia obowiązków z kreatywnymi aktywnościami.

Zajęcia odbywają się w każdą środę lipca. Są darmowe, cykliczne; nie obowiązuje tu ścisły limit wiekowy, a spotykamy się w godzinach od 12:30 do 14:30. Szczegóły znajdziecie na plakacie i stronie internetowej biblioteki.

Niżej — efekty warsztatów kolażu z wierszem. Porządkowaliśmy nasze marzenia, plany (odkładane na „wieczne nigdy”, rzecz jasna) w oparciu o to, co dla każdego najistotniejsze.

Uważamy nieskromnie, że Szymborska by się nie powstydziła, toteż śmiało prezentujemy:

Font Resize

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij