X-Frame-Options: SAMEORIGIN Informacja o składach obwodowych komisji do spraw referendum w Gminie Andrychów | Andrychów

Informacja o składach obwodowych komisji do spraw referendum w Gminie Andrychów

Informacja o składach obwodowych komisji do spraw referendum w Gminie Andrychów w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015r.

Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1
Andrychów, Urząd Miejski, ul. Rynek 16
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Alicja Maria MEUS Andrychów Twój Ruch
2 Elżbieta Aleksandra PRZECISZOWSKA Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Klaudia Magdalena SKRZYPIEC Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Wanda Zofia DYRCZ Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Paweł Jan WETULA Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Lilianna KUŚNIERZ Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Krystyna RYGAŁ Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Jakub Ryszard MIKOŁAJEK Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Anna KRYŃ Gierałtowice Burmistrz Andrychowa
 Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 2
Andrychów, Gimnazjum Nr 1, ul. Daszyńskiego 14
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Anna Barbara KOZIOŁ Andrychów Twój Ruch
2 Katarzyna Lidia PRZECISZOWSKA Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Janina Bożena SZAFRAŃSKA Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Rafał Marek KOMENDERA Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Karolina Joanna SZAFRAŃSKA Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Aurelia Janina BYLICA Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Borys Brunon GAŁKA Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Angelika Natalia PALECZNA Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Magdalena GAWROŃSKA-MAŁYSZ Andrychów Burmistrz Andrychowa
 Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 3
Andrychów, Remiza OSP, ul. Rynek 16a
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Barbara KOZIOŁ Andrychów Twój Ruch
2 Anna Alina PITUŁEJ Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Irena Małgorzata SZYMAŃSKA Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Kacper Franciszek PENKALA Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Joanna WALUSIAK Sułkowice Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Monika Sylwia DĄBROWSKA Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Anna Maria KRZAK Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Elżbieta TOMIAK Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Monika BIZON Andrychów Burmistrz Andrychowa
 Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 4
Andrychów, Przychodnia NZOZ „Medican” Sp. z o.o., ul. Krakowska 91
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Alicja ŚWIĘCH Andrychów Twój Ruch
2 Ewa SOCAŁA Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Teresa PUTEK Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Barbara PUSTELNIK Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Anna Zofia MURGAS Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Jolanta KACZMARCZYK Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Monika MACIEJCZYK Inwałd Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Anna Maria MIKOŁAJEK Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Grzegorz GÓRA Andrychów Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 5
Andrychów, Miejski Dom Kultury, ul. Szewska 7
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Andrzej PIĄTKOWSKI Andrychów Twój Ruch
2 Karol Rafał WIEROŃSKI Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Kazimierz SZCZEPAŃSKI Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Seweryn Ireneusz NIEMCZYK Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Teresa ZEMLIK Sułkowice Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Beata Magdalena JODŁOWSKA Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Dorota Joanna HARĘŻLAK Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Janina Józefa CHODNIEWICZ-JURA Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Anna RAJDA Andrychów Burmistrz Andrychowa
 Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 6
Andrychów, Małopolski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Starowiejska 22b
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Małgorzata ŚWIĘCH Andrychów Twój Ruch
2 Aneta GAWEŁ Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Iwona Monika MATYSZKOWICZ Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
4 Dominik Andrzej WNĘK Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Ewa WALCZAK Andrychów Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
i Przedsiębiorczości
6 Paulina Karolina SŁONECKA Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Justyna Lucyna WRÓBEL Targanice Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Bartosz Piotr MIKOŁAJEK Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Marlena BABIK Brzezinka Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 7
Andrychów, Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Włókniarzy 10a
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Dagmara CHOWANIEC Roczyny Twój Ruch
2 Aleksandra Małgorzata WIEROŃSKA Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Dariusz Czesław MIDOR Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Zbigniew Andrzej WOŁYŃSKI Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Iwona Bogusława WNĘK Roczyny Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Jerzy CHORĄŻY Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Bogumiła NYKIEL Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Maria WIECHEĆ Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Agnieszka OKIŃCZYC Andrychów Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 8
Andrychów, Klub Osiedlowy ASM, ul. Lenartowicza 7
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Marzena Sonia KUCHARCZYK Andrychów Twój Ruch
2 Dariusz Tadeusz KOSTKA Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Włodzimierz Kazimierz TKACZ Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Tadeusz BIŁKO Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Iwona SORDYL Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Jadwiga WOŹNIAKIEWICZ Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Mirosław Piotr PIETRASZEK Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Urszula KIZNER Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Bogumiła GÓRA Andrychów Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 9
Andrychów, Gimnazjum Nr 2, ul. Lenartowicza 26
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Małgorzata JASKÓLSKA Andrychów Twój Ruch
2 Sławomir Franciszek WIKTOR Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Ryszard Jan RADWAN Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Krzysztof Janusz DOBRZAŃSKI Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Piotr Andrzej KUCHARSKI Andrychów Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
i Przedsiębiorczości
6 Józef SŁONECKI Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Małgorzata TOMCZAK Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Tomasz DYBA Andrychów Instytut Myśli Państwowej
9 Renata BABIŃSKA Targanice Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 10
Andrychów, Przedszkole Nr 3, ul. Lenartowicza 36
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Elżbieta SOBOTKIEWICZ Andrychów Twój Ruch
2 Jadwiga Teresa CHODNIK Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Maria CHMURA Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Katarzyna Aleksandra MATEJKO Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Marzena Teresa DOBRZAŃSKA Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Zofia BIZOŃ Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Janina GIBAS-DERYLAK Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Małgorzata MŁOCEK Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Aneta WNĘK Andrychów Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 11
Roczyny, Zespół Szkół Samorządowych, Sala lekcyjna, ul. Szkolna 10
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Andrzej TALAR Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Monika Aleksandra TRYBUŁA Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Irena ŻEGLIŃSKA Roczyny Prawo i Sprawiedliwość
4 Małgorzata Katarzyna TARGOSZ Roczyny Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Irena DAWID Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Michał Jan PASTERNAK Brzezinka Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Natalia KOŁACZEK Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Grzegorz SEMIK Roczyny Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 12
Roczyny, Zespół Szkół Samorządowych, Stołówka, ul. Szkolna 10
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Paweł Jan KARKOSZKA Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Izabela Ewa POTEMPA Sułkowice Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Jan Stanisław JARZYNA Roczyny Prawo i Sprawiedliwość
4 Barbara Edyta FABIA Roczyny Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Krzysztof Andrzej TOMIAK Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Zofia PUSTELNIK Roczyny Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Aleksandra Maria TALAR Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Magdalena LUPA Roczyny Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 13
Sułkowice – Łęg, Zespół Szkół Samorządowych, ul. Centralna 2
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Katarzyna MASTEK Sułkowice Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Tomasz Czesław RAJDA Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Bożena Józefa PROCH Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
4 Patrycja Agata GAWĘDA Sułkowice Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Dominik PRUS Brzezinka Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Grzegorz Piotr PASTERNAK Brzezinka Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Irena Urszula WACHOWICZ Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Agata ZIĘBA Bulowice Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 14
Sułkowice – Łęg, Remiza OSP, ul. Beskidzka 124a
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Wojciech BURY Targanice Twój Ruch
2 Magdalena Barbara PAJĄK Sułkowice Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Maria WYKRĘT Sułkowice Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Błażej Jóżef ŻMIJA Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Łukasz BURY Anrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Grażyna RAJDA Sułkowice Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Józef MRZYGŁÓD Brzezinka Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Barbara Ewa WCISŁO Inwałd stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Renata DRĄG Andrychów Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 15
Sułkowice – Bolęcina, Zespół Szkół Samorządowych, ul. Racławicka 188
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Anetta Marta UTRATA Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Halina WOJEWODZIC Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Małgorzata Joanna JUSZCZYK Sułkowice Prawo i Sprawiedliwość
4 Danuta KOWALCZYK Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Piotr Dariusz LIGUS Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Małgorzata Salomea WRÓBEL Targanice Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Justyna Maria BIZOŃ Sułkowice stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Małgorzata TALAR Andrychów Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 16
Targanice, Zespół Szkół Samorządowych, Mała sala gimnastyczna, ul. Beskidzka 46
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Izabela BURY Targanice Twój Ruch
2 Anna Maria GIBAS Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Paulina GAWRON Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Edyta Genowefa POLAK Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Michał Paweł ŻYWIOŁ Targanice Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Antoni Józef OBOZA Sułkowice Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Jadwiga PAJĄK Targanice Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Agnieszka BESTER Targanice stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Edyta GORCZOWSKA Targanice Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 17
Targanice, Zespół Szkół Samorządowych, Świetlica, ul. Beskidzka 46
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Agnieszka Beata SORDYL Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Regina GRABOWSKA Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Sylwia Ewelina MISIEK Sułkowice Prawo i Sprawiedliwość
4 Marzena Izabela KOWALCZYK Targanice Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Anna Maria NOWAK Inwałd Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Barbara PŁASZCZYCA Targanice Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Sylwia Helena WIEDYSKA Sułkowice stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Dominik BURY Roczyny Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 18
Rzyki, Świetlica CKiW, os. Młocki Dolne 72
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Klaudia Iwona PACUT Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Piotr Bartłomiej GONDKO Zagórnik Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Marek ROZMARYNOWSKI Sułkowice Prawo i Sprawiedliwość
4 Monika Maria BOGUNIA Rzyki Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Sylwia Ewa KARCZ Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Grzegorz GIBAS Inwałd Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Adam KOCEMBA Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Katarzyna POTEMPA Roczyny Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 19
Rzyki, Zespół Szkół Samorządowych, os. Szczęśniaki 1
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Mateusz Michał PACUT Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Grzegorz Janusz JANIK Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Adam ROZMARYNOWSKI Sułkowice Prawo i Sprawiedliwość
4 Jacek Kazimierz WARDA Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Justyna Agnieszka TOMICZEK Zagórnik Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Krzysztof CABAK Inwałd Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Elżbieta DRZAZGA Andrychów Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 20
Zagórnik, Zespół Szkół Samorządowych, ul. Szkolna 12
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Piotr Wojciech SOBALA Zagórnik Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Jan SMOLEC Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Piotr NOWAK Zagórnik Prawo i Sprawiedliwość
4 Aleksandra ZEMLIK Sułkowice Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Magdalena Ewa MASTEK Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Mariusz WALCZAK Brzezinka Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Anna Weronika KOCZUR Zagórnik stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Sławomir ZIĘBA Gierałtowice Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 21
Inwałd, Zespół Szkół Samorządowych (Stary Budynek), ul. Wadowicka 79
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Adrian August TALAR Andrychów Twój Ruch
2 Dawid Ignacy OBOZA Sułkowice Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Czesław Stanisław RAJDA Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Stefan Marcin OLAJOSSY Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Beata Renata BABIK Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Dawid Piotr MIZERA Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Jadwiga GWOŹDZIEWICZ Inwałd Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Zofia Maria KOZŁOWSKA Inwałd stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Iwona SZAFRAN Woźniki Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 22
Inwałd, Zespół Szkół Samorządowych (Nowy Budynek), ul. Wadowicka 79
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Anna PUTEK Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
2 Magdalena Maria BURY Targanice Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Ewelina SZYPUŁA Targanice Prawo i Sprawiedliwość
4 Ilona MOSKAŁA Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
5 Agnieszka Monika PAJĄK Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
6 Agata Dorota MACIEJCZYK Inwałd Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Joanna MAREK Inwałd stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
8 Katarzyna MYDLARZ Inwałd Burmistrz Andrychowa
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 23
Andrychów, Wojewódzki Szpital Psychiatryczny, ul. Dąbrowskiego 19
Lp. Imię /imiona i nazwisko Miejsce zamieszkania (miejscowość) Podmiot uprawniony, który zgłosił kandydata na członka komisji
1 Jolanta Stanisława MRZYGŁÓD Andrychów Twój Ruch
2 Marcin MAŁECKI Andrychów Stowarzyszenie Patriotyczne
i Samorządowe „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”
3 Alicja MIDER Andrychów Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Kajetan RUSINEK Andrychów Prawo i Sprawiedliwość
5 Jan Dominik KOBIELUS Andrychów Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
6 Krystyna BRZEZIŃSKA Andrychów Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu
7 Katarzyna Ewa RYGAŁ Andrychów Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Mateusz Filip UTRATA Andrychów stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej
9 Beata Sydonia RYS Bulowice Burmistrz Andrychowa

[shareaholic app="share_buttons" id="17926173"]

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij