COVID-19. Punkt Szczepień Powszechnych w Andrychowie

Aktualizacja. Uruchomienie Punktu Szczepień Powszechnych zlokalizowanego w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie, zaplanowane na 11 maja br., ze względu na problem z dostawą szczepionek, zostaje przesunięte. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.


Od 11.05.2021r. (wtorek) rozpoczyna pracę Punkt Szczepień Powszechnych w Andrychowie, zlokalizowany w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie przy ul. Szewska 7.
Szczepienia będą odbywać się w różnych dniach, także w weekendy. Harmonogram uzależniony jest od ilości szczepionek, które punkt otrzyma oraz przewidywanych terminów ich dostaw. Punkt przygotowany jest na przyjęcie ponad 400 pacjentów dziennie.

Mapa dojazdu do punktu szczepień w Andrychowie

Na szczepienie zarejestrować się można na cztery sposoby:

1) Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl – https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja
2) Dzwoniąc na infolinię 989
3) Wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie.
4) Kontaktując się z Punktem Szczepień Powszechnych w Andrychowie – rejestracja jest możliwa osobiście (w dni pracy punktu) lub pod numerem telefonu 518 314 202 – w przypadku nieodebrania połączenia, zespół rejestrujący będzie oddzwaniał.

Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie terminu i godziny przyjścia, usprawni to pracę punktu. Zachęcamy do zgłaszania się na szczepienie z wypełnionym kwestionariuszem, który pobrać można KLIKAJĄC TUTAJ. Można go również otrzymać w Punkcie Szczepień Powszechnych w MDK w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7.

Każda osoba, która zgłasza się na szczepienie, powinna mieć przy sobie dokument potwierdzający swoją tożsamość. Bardzo prosimy również o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.
Dziękujemy!